základní informace

Místní akční skupina Hlubocko - Lišovsko o.p.s. realizuje projekt Podpora cestovního ruchu na Hlubocko - Lišovsku, jehož hlavním je cílem je zvýšit konkurenceschopnost regionu především v oblasti cestovního ruchu. Projekt je zaměřen nejen na podporu cestovního ruchu v letních měsících, ale především na posílení jarní, podzimní a zimní sezóny.

Jednou z cest podpory cestovního ruchu je marketingová propagace nejrůznějších zajímavých akcí pořádaných pro návštěvníky regionu. Na těchto stránkách proto uveřejňujeme informace o plánovaných akcích z oblasti cestovního ruchu, abychom návštěvníkům poskytli široký výběr možností trávení volného času na Hlubocko – Lišovsku.

Pokud budete mít zájem, abychom zde uveřejnili informace i o Vaší akci, neváhejte nás informovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi budeme o Vaší akci návštěvníky regionu informovat.

Podpora cestovního ruchu na Hlubocko - Lišovsku (základní informace o projektu)
 
Schválený rozpočet 4 638 180 Kč
Přidělený grant: 4 035 216 Kč
Termín realizace: 15. 7. 2008 – 30. 6. 2010
Popis projektu: Projekt je zaměřen na podporu cestovního ruchu mimo hlavní turistickou sezonu, tedy především v jarních, podzimních a zimních měsících, na území působnosti MAS H-L, a to realizací a propagací řady aktivit, které do daného regionu přilákají turisty. Projekt má tak za cíl přispět k posílení konkurenceschopnosti zimní sezony cestovního ruchu a zvýšení konkurenceschopnosti nabídky cestovního ruchu v jarních a podzimních měsících v regionu Hlubocko - Lišovska.
Zdroj financování: Regionální operační program ROP NUTS II JZ
Grantový program Jihočeského kraje Produkty a služby v cestovním ruchu
Město Hluboká nad Vltavou
Klíčové aktivity a výstupy: Parkurové závody
Jihočeské slavnosti vína 2009
Den otevřených dveří na golfovém hřišti
Konference cestovního ruchu
Marketingová strategie cestovního ruchu
Strategie cestovního ruchu
Propagační materiály